- Popisy epizod

Oficiální popis #810: Bride (Nevěsta)

10. listopadu 2008 v 14:27 | •○♥ Lois ♥○•CHLOE A JIMMYHO VYSNĚNÝ SVATEBNÍ DEN PŘEKAZÍ PŘÍCHOD DVOU NEČEKANÝCH HOSTŮ -- Chloe (Allison Mack) je vzrušená z blížící se svatby s Jimmym (Aaron Ashmore), no současně se obává, že Davis (Sam Witwer) svatbu překazí. Mezitím, Oliver (Justin Hartley) říká Clarkovi (Tom Welling), že možná našel ztraceného Lexe, a odlétá na Kubu vyřídit si to s ním. Po příchodu je ale velice překvapen, když místo Lexe nachází Lanu (Kristin Kreuk). Sbližování Clarka a Lois (Erica Durance) překazí chaos, který zavládne poté, co Doomsday vtrhne na svatbu a pokusí se unést Chloe. Epizodu napsali Al Septien & Turi Meyer, režíruje ji Jeannot Szwarc a televize CW ji uvede 20. listopadu 2008!

zdroj → smallville-cz.com

Wow :D... svatba :D na to se těším :D... akorát mi tu atmosféru trochu kazí ta **** Lana... jak já tu postavu nesnáším.. určitě překazí vztah Lois & Clark a Clark bude zase naivní... chudák, je mi ho líto...

Oficiální popis #809: Abyss (Propast)

10. listopadu 2008 v 14:21 | •○♥ Lois ♥○•


BRAINIAC VYMAŽE CHLOE PAMĚŤ -- Brainiac začne po jednom odstraňovat Chloeiny (Allison Mack) vzpomínky, dokud jediný koho si pamatuje je Davis (Sam Witwer). Clark (Tom Welling) si uvědomí, že jediný způsob, jak zastavit Brainiaca před ovládnutím Chloeiny mysle je znovu vytvoření Pevnosti. Následně požádá Jor-Ela, aby Chloe vyléčil. Dále hraje také Aaron Ashmore. Epizodu napsali Don Whitehead & Holly Henderson, režíruje ji Kevin G. Fair a televize CW ji uvede 13. listopadu 2008!

Zdroj → smallville-cz.com

P.S. moc se těším na pevnost :D.. vy taky???... a taky Jor- El - správný taťka :D:D

no za týden :D

Oficiální popis #808: Bloodline (Rodokmen)

10. listopadu 2008 v 14:19 | •○♥ Lois ♥○•
KARA SE VRACÍ

Clark (Tom Welling) obdrží anonymní zásilku, která obsahuje krystal z Arktidy. Krystal se po vyjmutí aktivuje a přemístí Clarka spolu s Lois (Erica Durance) do Zóny Přízraků, kde se setkají s Karou (Laura Vandervoort). Kara otevře portál pro Loisin návrat, no Zodova manželka Faora s ní uprchne a převezme kontrolu nad jejím tělem. Lois ovládaná Faurou začne řádit v Metropolis. Dále hrají také Allison Mack, Cassidy Freeman, Sam Witwer a Justin Hartley. Epizodu napsala Caroline Dries, režíruje ji Michael Rohl a televize CW ji uvede 6. listopadu 2008!

Poznámka : no hurá!! já už jsem myslela, že na ni zapomněli :D. ježiš, já se na ni těším :D.. to je borka :D

Oficiální popis #807: Identity (Totožnost)

10. listopadu 2008 v 14:17 | •○♥ Lois ♥○•


JIMMY VYFOTÍ CLARKA, JAK ZACHRAŇUJE LOIS -- Jimmy (Aaron Ashmore) udělá fotku Clarka (Tom Welling), který super-rychlostí zachraňuje Lois (Erica Durance) před zlodějem. Na snímku je vidět červeno-modrá rozmazaná skvrna. Jimmy ji ukáže Tess (Cassidy Freeman), která se ji rozhodne publikovat na titulní stránce Daily Planet. Clark se obává vyzrazení své totožnosti, proto požádá Chloe (Allison Mack), aby Jimmymu domluvila, což ale odmítne. Dále hraje také Justin Hartley. Epizodu napsali Todd Slavkin & Darren Swimmer, režíruje ji Mairzee Almas a televize CW ji uvede 30. října 2008!


P.S. vím, že je to stará epizoda, ale bohužel jsem zjistila, že jsem tento popis vynechala, takže 808,809,810 budu muset vymazat a napsat znovu aby to mělo " posloupnost" podle času :D...
no.. snad vám to nevadí :D

Oficiální popis #806: Prey (Oběť)

6. října 2008 v 18:53 | •○♥ Lois ♥○•


DAVIS ZAČÍNÁ OBJEVOVAT SVOU TEMNOU STRÁNKU

Clarka (Tom Welling) zaujme nedávný útok v divadle, který by mohl mít na svědomí sériový vrah. V domněnce, že to může být někdo infikovaný meteority, požaduje po Chloe (Allison Mack), aby mu prozradila jména lidí, kterým pomáhá ve své nadaci ISIS, což mezi nimi způsobí roztržku. Davis (Sam Witwer) se obává, že jeho výpadky paměti mohou znamenat, že on je tím sériovým vrahem, a proto nashromáždi všechny důkazy, které by ho mohli usvědčit. V obavě z nejhoršího sdělí své podezření Chloe. Dále hraje také Aaron Ashmore. Epizodu napsali Brian Peterson & Kelly Souders, režíruje ji Michael Rohl a televize CW ji uvede 23. října 2008!

Oficiální popis #805: Committed (Zavázán)

29. září 2008 v 18:16 | •○♥ Lois ♥○•
CHLOE ŘEKNE JIMMYMU O SVÝCH CITECH KE CLARKOVI
Po zásnubním večírku jsou Chloe (Allison Mack) s Jimmym (Aaron Ashmore) uneseni šíleným klenotníkem (David Lewis). Nevěra manželky na něm zanechala trvalé následky a nyní unáší zamilované páry. Podrobuje je zkoušce na detektoru lži, vylepšeném pomocí kryptonitu, přičemž lhaní je odměněno elektrickým šokem. Únosce se zeptá Chloe, jestli je zamilovaná do někoho jiného. Clark (Tom Welling) s Lois (Erica Durance) ve snaze najít je, předstírají zamilovanou dvojici a sami se nechají unést. Následně čelí otázce o vzájemných citech. Dále hraje také Justin Hartley. Epizodu napsal Bryan Q. Miller, režíruje ji Glen Winter a televize CW ji uvede 16. října 2008!
P.S. já se na to strašně těším, uvidíme, co bude mezi Clarkiem a Lois :D

Oficiální popis #804: Instinct (Instinkt)

26. září 2008 v 19:32 | •○♥ Lois ♥○•
POSTAVA Z DC KOMIKSŮ MAXIMA SE SNAŽÍ O ZÍSKANÍ CLARKA
Tess (Cassidy Freeman) a její tým provádějí testy na Clarkově (Tom Welling) krystalu z Arktidy, čímž zapříčiní vyslání paprsku světla do vesmíru. To způsobí příchod Maximy (Charlotte Sullivan), královny z planety Almerac, která hledá svoji spřízněnou duši a domnívá se, že to ona vyslala signál. Naneštěstí je schopnost Maximy příliš silná pro smrtelníky a její polibek je všechny zabije. Svůdná Maxima přichází do Metropolis a zahajuje své hledání, začínajíc Jimmym (Aaron Ashmore). Dále hrají také Allison Mack a Erica Durance. Epizodu napsali Al Septien & Turi Meyer, režíruje ji James L. Conway a televize CW ji uvede 9. října 2008!

Oficiální popis #803: Toxic (Jedovatý)zdroj

26. září 2008 v 19:31 | •○♥ Lois ♥○•
OLIVER SE VE SVÝCH VZPOMÍNKÁCH VRACÍ ZPĚT KE DNŮM STRÁVENÝCH NA OSTROVĚ A DOZVÍDÁ SE VÍCE O ÚMRTÍ JEHO RODIČŮ
Oliver (Justin Hartley) zkolabuje na dobročinné akci a zbývá mu jen 24 hodin života. Clark (Tom Welling) a Chloe (Allison Mack) zavolají na pomoc Davisa (Sam Witwer), ale jeho prognóza není radostná. Blouznící Oliver se ve vzpomínkách vrací do doby, kdy uvíznul na ostrově, a kde se naučil jak používat luk a šíp. Vzpomíná také na první střetnutí s Tess (Cassidy Freeman) na tom samém ostrově, poté co byla unesena pašerákem drog. Mezitím, Chloe se rozhodne použít její nové schopnosti k záchraně Olivera, Clark je velice překvapen. Epizodu napsala Caroline Dries, režíruje ji Mairzee Almas a televize CW ji uvede 2. října 2008!

Oficiální popis #802: Plastique (Plastická trhavina)

26. září 2008 v 19:29 | •○♥ Lois ♥○•
POSTAVA Z DC KOMIKSŮ JMÉNEM PLASTIQUE UDEŘÍ V METROPOLIS; DAVIS BLOOME PŘICHÁZÍ DO SMALLVILLE
Clark (Tom Welling) se hned ve svém prvním dni v Daily Planet pouští do spolupráce s Lois (Erica Durance) na jednom článku, když přímo před budovou DP vybuchne autobus. Clark zachrání mladou dívku jménem Bette (Jessica Parker Kennedy), která se sblíží s Chloe (Allison Mack) skrz své meteoritické schopnosti, kterými obě disponují. Bette ale tají obrovské tajemství. Záchranář Davis Bloome (Sam Witwer) přijíždí do Metropolis a okamžitě si padne do oka s Chloe. Epizodu napsali Don Whitehead & Holly Henderson, režíruje ji Rick Rosenthal a televize CW ji uvede 25. září 2008!

Oficiální popis #801: Odyssey (Odysea)

26. září 2008 v 19:25 | •○♥ Lois ♥○•
LIGA SPRAVEDLNOSTI SE PO ZHROUCENÍ PEVNOSTI VRACÍ, ABY NAŠLA CLARKA; NOVÝ VÝKONNÝ PŘEDSEDA LUTHORCORPU PŘICHÁZÍ DO MĚSTA
Liga Spravedlnosti, vedená Green Arrowem (Justin Hartley), vyráží do Arktidy hledat Clarka (Tom Welling), který zmizel po zhroucení pevnosti. Parta okamžitě přichází do konfrontace s novou šéfkou Luthorcorpu, Tess Mercer (Cassidy Freeman). Mezitím je Chloe (Allison Mack) držena ve vazbě podezřelou skupinou, která odhalila její novou schopnost. Clark opět přišel o své schopnosti, poté co mu je odebral Jor-El. Dále hrají také Erica Durance a Aaron Ashmore. Na scénáři se společně podíleli Brian Peterson, Kelly Souders, Todd Slavkin a Darren Swimmer. Premiérový díl 8. řady režíruje Kevin G. Fair a televize CW jej uvede již 18. září 2008!
 
 

Reklama